kezdőlap / Regionális Hírek / Közélet / Korábban viszik el a héten a szemetet
2026. június 23. kedd 17:13 - Keszthely
Korábban viszik el a héten a szemetet

A hőségre való tekintettel ezen a héten korábban kezdik a munkát a Keszthelyi HUSZ Kft. munkatársai – jelezték közösségi oldalukon.

A társaság kéri a lakosságot, hogy a hulladékgyűjtő edényeket a szállítást megelőző este vagy aznap reggel 5-ig szíveskedjenek kihelyezni az ingatlanok elé, hogy még a nagy meleg előtt el tudják szállítani a szemetet. Az együttműködést köszönik!

Forrás: Keszthelyi Televízió

Fotó: pixabay

West Pannon Audiovizuális Klaszter